PROMETEUSZ 4k – twórcy

REŻYSER

Kamil J. Przyboś

Kamil Przyboś

Twórca, wizjoner, reżyser.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu wydziału Lalkarskiego, specjalizujący się w łączeniu formy muzycznego widowiska z klasycznym teatrem.
W spektaklach wykorzystuje bardzo szeroki wachlarz środków wyrazu; od pantomimy, tańca i śpiewu, poprzez elementy cyrku, iluzji i teatru cieni, po pirotechnikę, lasery oraz multimedia.
Chów takich osobowości jak Krzysztof Kuliński, Bogusław Kierc, Józef Frymet, Mirosław Kocur, Beata Pejcz, Jerzy Bielunas i Maria Kijak. 

PRODUCENT

2Point Piotr Jeziorski

Piotr Jeziorski

Ojciec pięknej Liliany, producent, programista, grafik, altruista, podróżnik.
Absolwent czterech kierunków studiów z zakresu zarządzania, programowania, administracji oraz handlu.
Twórca kilkunastu autorskich projektów, realizator i producent kilkuset eventów w Polsce i za granicą.
Wieloletni producent musicalu METRO.
W organizowanych przez 2POINT Piotr Jeziorski projektach, wzięło udział już ponad pół miliona uczestników.
Kompletnie utożsamiony z Prometeuszem.

MUZYKA

Elżbieta Sokołowska

Kompozytorka muzyki teatralnej, instrumentalistka, wokalistka. Jest absolwentką Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu oraz Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach muzycznych, m.in. w zakresie kameralistyki, wykonawstwa muzyki dawnej (skrzypce, altówka) oraz improwizacji jazzowej (wokalistyka). Wielokrotnie koncertowała w Polsce i w Europie, współtworząc projekty kameralne i orkiestrowe oscylujące wokół jazzu, folku, muzyki dawnej oraz współczesnej.

CHOREOGRAFIA

Marta Brendel

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, wydziału Wokalno – Aktorskiego. Tancerz kontraktowy Teatru Muzycznego Capitol. Założycielka Teatru Tańca „Osobowość Zwielokrotniona”. Instruktor tańca, choreograf.

SERCE I DUSZA WIDOWISKA – ARTYŚCI

Grupa EVEREST PRODUCTION S.C. Grupa EWEREST PRODUCTION S.C.

Everest Production łamie bariery pomiędzy cyrkiem, tańcem i teatrem. Tworzymy widowiska na każdą okazję i w każdym miejscu. Łączymy takie dziedziny jak: akrobatyka, taniec, sztuki walki, iluzja,akrobatyka powietrzna czy ruch sceniczny, a wszystko to połączone magiczną muzyką. Skupiamy się na niezwykłych i unikalnych gatunkach artystycznych.

Naszym celem jest tworzenie oryginalnych produkcji wykonywanych przez najlepszych artystów z zastosowaniem twórczych pomysłów opracowywanych na indywidualne potrzeby. Tworzymy oryginalne spektakle dla najszerszych grup odbiorców od konceptu do pełnej realizacji zapewniając zdumiewające efekty.

Wiemy jak dostosować nasze występy do wszelkich niestandardowych warunków i potrzeb konkretnego eventu, premiery produktów, pokazu mody, imprezy firmowej, festiwalu i wielu innych. Stworzyliśmy i przeprowadziliśmy szereg projektów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Wszystko co przedstawiamy robimy dla Was.

Marks Everest

Jacek Marks

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jako zawodnik był między innymi 9 krotnym Mistrzem Polski oraz v-ce Mistrzem Europy w Akrobatyce Sportowej. Od 1999 roku występuje również z powodzeniem na scenie biorąc udział w różnorodnych produkcjach artystycznych na całym świecie. Współzałożyciel  Everest Production którą od 2009 roku z sukcesami prowadzi. Na co dzień prowadzi również liczne zajęcia oraz warsztaty z akrobatyki z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Pater Everest

Paweł Pater

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przygodę z akrobatyką rozpocząłem w 1990 roku, a najlepszą rekomendacją działań w tamtym okresie jest 9-krotne zdobycie tytułu Mistrza Polski w Akrobatyce Sportowej, wielokrotne zdobycie Pucharu Polski, 4m na Mistrzostwach Świata Seniorów oraz Wicemistrzostwo Europy Juniorów. Od 2000 roku zajmuję się działalnością artystyczną. Jest współwłaścicielem Agencji Artystycznej Everest.

EFEKTY SPECJALNE – MULTIMEDIALNA TECHNIKA SCENICZNA

Visual Sensation

VISUAL SENSATION

„OD MAŁYCH IMPREZ PO POTĘŻNE FESTIWALE – ZAWSZE WKŁADAMY NASZE SERCE I DOŚWIADCZENIE.”

Światowy lider w segmencie scenicznych efektów specjalnych.  
W IV kwartale ubiegłego roku  w Kanadzie  podczas prestiżowej gali ILDA Awards jako jedyna polska firma Visual Sensation została  uhonorowana nagrodami ILDA. Zdobyła aż trzy statuetki w następujących kategoriach:
I miejsce – Dragon: pokaz laserowy z użyciem video mappingu oraz fontann z ogniem 
I miejsce –  :Tranceformations: festival muzyczny 
II miejsce – świąteczna bajka X – mass: grafika laserowa.
Z wszystkimi efektami oferowanymi przez Visual Sensation  będą Państwo mieli okazję się  zapoznać podczas PROMETEUSZA 4K

GRAFIKI I ANIMACJE

Clockwork animacje Prometeusz 4K

CLOCKWORK

NASZA RZECZYWISTOŚĆ JEST ZŁUDZENIEM, ACZKOLWIEK BARDZO PRZEKONUJĄCYM.”

Jesteśmy agencją kreatywną mieszczącą się w Poznaniu..Wykorzystując techniki filmowe, grafiki – animacji 2D i 3D, tworzymy prezentacje dla firm, pokazy mappingu 3D, oprawy wizualne imprez masowych i koncertów. Produkujemy filmy reklamowe oraz relacje wydarzeń.

kreatywność –  inspirują nas technologie multimedialne i ich niestandardowe wykorzystanie.

wykonanie – podchodzimy z pasją i zaangażowaniem do każdego klienta i zlecenia.

Przedstawiamy scenariusz, pomysły na realizację, projektujemy scenografie, uczestniczymy w całym procesie produkcyjnym. 

 

PROMETEUSZ 4K - TRASA 2020

animacje

obsada

producent

reżyseria

KAMIL J.
PRZYBOŚ

efekty specjalne

choreografia: Marta Brendel   I   teksty redakcyjne: Paula Jeziorska  I  nadzór techniczny: Jacek Włodarczewski  I reżyseria świateł:  Marcin Smiatek  I  muzyka:  Elżbieta Sokołowska

Partnerzy i Patroni

wczestochowie.pl Częstochowskie informacje Co na mieście Życie Częstochowy Gazeta Częstochowska Kup bilecik BiletynaEbiletŚwięta w górachSylwester w górach