PROMETEUSZ 4k – obsada

PROMETEUSZ 4K – CHOREOGRAFIA

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Marta Brendel – Choreograf

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, wydziału Wokalno – Aktorskiego. Była tancerka w spektaklach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Choreograf spektaklu „Pożegnanie z Bogiem”. Obecnie choreograf spektaklu „Prometeusz 4K”.

PROMETEUSZ 4K – OBSADA TANCERZE I AKROBACI

Marks Everest

Jacek Marks

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jako zawodnik był między innymi 9 krotnym Mistrzem Polski oraz v-ce Mistrzem Europy w Akrobatyce Sportowej. Od 1999 roku występuje również z powodzeniem na scenie biorąc udział w różnorodnych produkcjach artystycznych na całym świecie. Współzałożyciel  Everest Production którą od 2009 roku z sukcesami prowadzi. Na co dzień prowadzi również liczne zajęcia oraz warsztaty z akrobatyki z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Marta Hichel

Tancerka, instruktor tańca, choreograf. Współpracuje z teatrem muzycznym Capitol. Zagrała w spektaklach: „12”, „Projekt Kłamstwo”, „Jeździec Burzy”, „Nine”, „Tempus Fantasy” oraz „Tu nie ma na co czekać”.  Specjalizuje się w tańcu współczesnym, klasycznym i jazzowym oraz innych technikach wspomagających jak improwizacja, improwizacja kontaktowa i partnerowanie.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Michał Olichwer

Przygodę ze sportem wyczynowym rozpoczął pod okiem Mirosława Sieji w dwójkach i czwórkach akrobatycznych. Na co dzień elektronik, zaś po godzinach trener akrobatyki posiadający ogromne doświadczenie, które poszerza poprzez prowadzenie zajęć w wielu szkołach i klubach sportowych oraz udział w licznych szkoleniach. Pierwszy kontakt ze sceną Michał miał podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w formacji tanecznej w kategorii hip hop. Obecnie ma na koncie występy na wielu polskich eventach, m.in. ceremonia otwarcia The World Games oraz spektakl pt. „Krótka historia Wrocławia”.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Julia Bawolska

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Od dziecka zajmowała się sportem wyczynowym – swoją przygodę ze sportem rozpoczęła mając zaledwie 6 lat. Przez 9 lat reprezentowała barwy wrocławskiego klubu AZS AWF Wrocław, uczestnicząc w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Gdy w wieku 14 lat zakończyła karierę sportową rozpoczęła się jej przygoda z tańcem. W zespole Cheerleaders Wrocław, przez ponad 8 lat, przeżywała przygodę swojego życia, której zwieńczeniem były występy za oceanem na parkietach ligi NBA w Waszyngtonie, na zaproszenie Marcina Gortata. W ciągu ostatniego roku ukończyła wrocławską szkołę wizażu Pro Academy School Of Make Up i tym samym rozpoczęła swoją działalność jako makijażystka. Dąży do tego aby robić w życiu to co sprawia jej przyjemność i daje satysfakcję. Właśnie dlatego udział w spektaklu „Prometeusz4k” oraz codzienne obcowanie ze światem mody i wizażu to idealne połączenie i dokładnie to czego szukała.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Dorian Pas

Student Akademii Wychowania fizycznego we Wrocławiu. Akrobatyką sportową zajmuje się od 11 roku życia, były zawodnik kadry Polski i Miejskiego Klubu Sportowego Polonia w Świdnicy. Uczestnik międzynarodowych zawodów, medalista mistrzostw Polski do jego największych osiągnięć należą:
– 5 Miejsce w czwórkach mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Akrobatyce Sportowej
– 6 Miejsce w czwórkach mężczyzn na Mistrzostwach Europy w Akrobatyce Sportowej
– 1 Miejsce w czwórkach mężczyzn na Mistrzostwach Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Trampolinie i Ścieżce
– 2 Miejsce w czwórkach mężczyzn na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Gimnastyce Sportowej, Gimnastyce Artystycznej, Akrobatyce, Trampolinie, Skokach na Ścieżce

 

Marta Kowalewska

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej, od najmłodszych lat wyczynowo trenowała gimnastykę artystyczną startując na wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych zawodach.
Od 2010 roku zajmuje się akrobatyką powietrzną współtworząc oprawy artystyczne do różnego rodzaju widowisk, eventów oraz spektakli teatralnych. 

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Joanna Zajączkowska

Na co dzień studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Akrobatyką zajmuje się od 7 lat, a swoje pierwsze akrobatyczne kroki stawiała jako stypendystka FWKR Ocelot. Lubi łączyć swoją artystyczną pasję z podróżami, a na swoim koncie ma wiele pokazów w kraju oraz za granica. Występowała między innymi na Gali Mistrzów Sportu w 2016 r. oraz w Le Plus Grand Cabaret du Monde w 2018 r.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Magdalena Czernek

Absolwentka Studium Animatorów Kultury o specjalności tanecznej oraz Magister Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Z tańcem związana od dziecka odnajdując się najlepiej w tańcu współczesnym oraz jazzowym. Współtworzyła wiele spektakli tanecznych bazujących na tej technice. Tancerka podczas Euro 2012.
5 lat temu swój taniec przeniosła w powietrze. Brała udział w spektaklu 'Sen o mieście Lublin’ w ramach Projektu Koalicja Miast dla Kultury 2016 we Wrocławiu, który stał się corocznym widowiskiem Miasta Lublin.
Obecnie instruktor akrobatyki powietrznej.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Maja Rochewicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku lekarsko-stomatologicznym oraz Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne. Przez 16 lat trenowała gimnastykę artystyczna w klubie UKS Kopernik Wrocław z którym obecnie współpracuje szkoląc swoje następczynie . Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych. Przez 8 lat członkini Narodowej Kadry Polski. Obecnie w wolnej chwili od leczenia zębów i pogłębiania wiedzy medycznej rozwija umiejętności taneczno-akrobatyczne.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Nader Hasnaoui

Bboy od 2002
Tańczę również hip hop  salse cubana i freestyle.
Jestem nauczycielem tańca od 2012
Startowałem w wielu zawodach i również brałem udział w programie telewizyjnym You Can Dance i dostałem się do finałowej 14stki a potem w programie na żywo do top 8.
Wykonuję to z pasją i miłością do tańca.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczneTomasz Koszański

Od lat młodzieńczych związany ze sztukami walki.
Swoją przygodę rozpoczął od Karate Kyokushin oraz Capoeira, potem przyszedł czas na Extreme Martial Arts (siedem, zdobytych złotych medali na Otwartych Mistrzostwach Polski) oraz Martial Arts Tricking, czym zajmuje się do dnia dzisiejszego.
Akrobatycznie, ruchowo i tanecznie szkolił się w Polsce oraz Europie między innymi pod okiem: Toma Wekslera, Anety Zwierzyńskiej, Emmeta Luisa, Abdellacha Chraihi oraz Ido Portala.
Podstaw rzemiosła aktorskiego uczył się u dr. Moniki Braun. Absolwent Szkoły Kaskaderów Filmowych „13”. Dziś mocno związany z grupą Everest Production. Dzięki tej współpracy oraz poprzez zbiór własnych doświadczeń, skutecznie realizuje oprawy artystyczne, spektakle, produkcje filmowe, telewizyjne oraz cyfrowe na terenie całego kraju oraz na świecie.

Pater Everest

Paweł Pater

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przygodę z akrobatyką rozpocząłem w 1990 roku, a najlepszą rekomendacją działań w tamtym okresie jest 9-krotne zdobycie tytułu Mistrza Polski w Akrobatyce Sportowej, wielokrotne zdobycie Pucharu Polski, 4m na Mistrzostwach Świata Seniorów oraz Wicemistrzostwo Europy Juniorów. Od 2000 roku zajmuję się działalnością artystyczną. Jest współwłaścicielem Agencji Artystycznej Everest.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Agata Zając

Pochodzi z Legnicy. Przez 12 lat związana była z zespołem tanecznym „Flesz”, gdzie rozwijała się w tańcu współczesnym i jazzowym. Równolegle szerzyła swoje umiejętności w sztukach artystycznych takich jak malarstwo i rysunek. Podczas tego okresu zdobywała wiele rzeczowych nagród i wyróżnień  na międzynarodowych konkursach i festiwalach w obu tych dziedzinach. Posiada na swoim koncie kilka wystaw. Obecnie studentka na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Architektura wnętrz oraz na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia. Swój dalszy rozwój artystyczny zdobywa m. in. w Teatrze „Avatar” z Legnicy, gdzie oprócz tańca zajmuje się bodypaintingiem, wizażem i szczudlarstwem. Swoją przyszłość wiążę ze sztukami pięknymi a w szczególności z tańcem.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Jan Jankowski

Janek najmłodszy artysta Prometeusza 4K. Dawniej jako stypendysta FWKR Ocelot, obecnie szkoli się i rozwija w legnickim Teatrze Avatar z zakresu akrobatyki. Pełen zapału motywacji i chęci do działania. Ze sporym doświadczeniem partnerowania i handvoltige. Osoba pracująca przy takim wydarzeniu jak pokaz 4F na Olimpiadę w Rio jak i wielu mniejszych show.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Szymon Moas

Trenuję akrobatykę sportowa od dziecka. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski oraz zdobywcą trzeciego miejsca na Świecie i w Europie w tej dziedzinie. Dzięki nabytym umiejętnościom nie ma problemu z realizacją swoich pasji. Stale się rozwija i idzie do przodu w każdej dziedzinie związanej z akrobatyką.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Marcin Janiak

Moja przygoda rozpoczęła się w 1991 roku jako zawodnik na trampolinie w polskim klubie sportowym”Aurum Złotoryja”. Następnie reprezentowałem barwy”Polonii Pafal Świdnica”do czasu aż zostałem członkiem polskiej grupy  akrobatyczno-teatralnej w 2001 roku.Tam rozpocząłem naukę w kierunku artystycznym i postawiłem swoje pierwsze kroki na scenie.
W 2008 roku przeszedłem pozytywnie casting do największej  na świecie wodnej produkcji o nazwie „The House of Dancing Water”.Show w reżyserii Franco Dragone ,które miało swoją światową premierę w 2010 i jest wystawiane po dzień dzisiejszy w Makau/Chiny.Byłem częścią  oryginalnego składu w związku z czym otrzymałem szanse pracy z najwyższej klasy choreografami podczas okresu przygotowawczego ,który rozpoczął się rok przed premierą.
Od 2010 do 2014 pracowałem tam jako wykonawca/artysta, pogłębiając swoje doświadczenia artystyczne na scenie jak również od strony kulis.To wszystko pomogło mi zrozumieć jak show biznes działa w pełnym tego słowa znaczeniu.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Jacek Skoczeń

Ruchem oraz tańcem zajmuje się już od 2005 roku. Laureat ogólnopolskich oraz europejskich zmagań w tańcu break dance. Od kilku lat pasjonat tańca współczesnego. Performer występujący w projektach teatru tańca oraz ruchu. Od 2015 roku związany z Teatrem muzycznym Capitol we Wrocławiu, Tancerz w spektaklach takich jak : „Trzej muszkieterowie”, „Mistrz i Małgorzata”, „Frankenstein”, „Czarnoksiężnik z krainy OZ” czy  „Blaszany Bębenek”.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Maciej Gramza

Trenuje akrobatykę  od 7 lat zaczynając jako stypendysta  Fundacji Ocelot.
Ma za sobą wiele występów na scenach teatrów jak i  eventach tematycznych.
Najbardziej wyróżniające się to :  82 plebiscyt przeglądu sportowego Gala mistrzów sportu, Le plus grand cabaret du monde.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Martyna Pytel

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 10 roku życia trenuje akrobatykę sportową. Od 4 lat jest instruktorem akrobatyki w Szkole tańca JAST .
Pófinalistka 11 edycji ,,Mam talent’’. Od 2014 roku działa artystycznie z Everest Production zarówno na scenach polskich jak i zagranicznych. Występuje na różnych przyrządach cyrkowych takich jak: szarfa, siatka , koło cyrkowe

 

Agata Zając

Pochodzi z Legnicy. Przez 12 lat związana była z zespołem tanecznym „Flesz”, gdzie rozwijała się w tańcu współczesnym i jazzowym. Równolegle szerzyła swoje umiejętności w sztukach artystycznych takich jak malarstwo i rysunek. Podczas tego okresu zdobywała wiele rzeczowych nagród i wyróżnień  na międzynarodowych konkursach i festiwalach w obu tych dziedzinach. Posiada na swoim koncie kilka wystaw. Obecnie studentka na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Architektura wnętrz oraz na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia. Swój dalszy rozwój artystyczny zdobywa m. in. w Teatrze „Avatar” z Legnicy, gdzie oprócz tańca zajmuje się bodypaintingiem, wizażem i szczudlarstwem. Swoją przyszłość wiążę ze sztukami pięknymi a w szczególności z tańcem.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczneEmilia Dawiec

Absolwentka klasy teatralnej, prowadzonej pod okiem Małgorzaty Szeptyckiej, Marka Szydło i Tomasza Sztonyka. Wieloletnia wychowanka Studia Aktorskiego Appendix. Miała okazję występować na scenach teatrów: Teatru Muzycznego Capitol, Teatru AdSpectatores czy Teatru Polskiego w Warszawie.
Szkolona wokalnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy przez Marka Zgóre. Od dziecka związana ze sportem (akrobatyka sportowa, taniec).
Od kilku lat zajmuje się zawodowo akrobatyką powietrzną (szarfa, koło, trapez), realizując się przy tworzeniu opraw artystycznych na terenie całego kraju.

Bogumił Wójcik

Absolwent szkoły średniej o profilu wojskowym. Doświadczenie ze sztuką kuglarską rozpoczął w wieku 15 lat w Teatrze Avatar z Legnicy, gdzie został zafascynowany pięknem tańca z ogniem .Po zakończeniu współpracy z Teatrem Avatar ruszył w wędrówkę przez sztukę ogniową jako solista  . Jako 20 latek rozpoczął przygodę z akrobatyką w FWKR Ocelot, gdzie do dziś poznaje  tajniki magii ruchu . Na swoim koncie ma udział w wielu występach  m. in  Via Regia 2015, Otwarcie Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu czy też Le plus grand cabaret du monde 2018 z Francji . Od niedawna współpracuje z Everest Production przy tworzeniu projektu Prometeusz 4K.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczneKrzysztof Rosiński

Swoją przygodę z akrobatyką rozpoczął po ukończeniu liceum.
Zainspirowany filmami Jean-Claude Van Damme’a postanowił zrobić swój pierwszy szpagat i rozpoczął treningi pod okiem Mirosława Sieji.
Z początku trenując tylko hobbystycznie, z czasem nawiązał współpracę z Agencją Everest i od ponad 5 lat regularnie występuje na różnych eventach. Na co dzień informatyk-programista z zamiłowaniem do elektroniki i mechaniki samochodowej.

PROMETEUSZ 4K – WOKALISTKI

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Klaudia Waszak

Od trzynastu lat związana z Teatem Muzycznym Capitol. Absolwentka Studium Musicalowego. Studentka kierunku Pedagogiki. Na co dzień mama trzylatka. Grała między innymi w takich spektaklach jak: 2006 r Mała Księżniczka reż. Marek Weiss-Grzesiński 2008 r Kaj i Gerda reż. Wojciech Kościelniak 2009 r Pewien mały dzień reż. Andrzej Gałła 2014 r Kocham Cię, ja Ciebie też nie reż. Cezi Studniak 2017 r Liżę Twoje serce reż. Agnieszka Glińska 2018 r Makbet reż. Agata Duda-Gracz 2019 Wyzwolenie:królowe reż. Martyna Majewska

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczneDaria Iwan

Absolwentka wydziału lalkarskiego PWST we Wrocławiu. Aktorka teatralna i filmowa, a także wokalistka w rozmaitych projektach muzycznych. W dzieciństwie uczęszczała na zajęcia wokalno-taneczne do zespołu Fryga, z którym podróżowała na występy do Niemiec i Szwajcarii.  Po studiach związana z Wrocławskim Teatrem Współczesnym, Opolskim Teatrem Lalki i Aktora , Teatrem NoD w Pradze, Centrum Inicjatyw Artystycznych  oraz z Teatrem na Ostrowie we Wrocławiu. Aktualnie współpracuje z Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka. Gra w spektaklach  dla najmłodszych widzów, prowadzi warsztaty. Swoje muzyczne pasje realizuje w dwóch zespołach: Supreme z muzyką rozrywkową  i  Le Blue z muzyką autorską. Pisze teksty i współkomponuje. Prywatnie mama trzyletniej Zosi i fanka skoków narciarskich.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Marta Mackiewicz

Wokalistka, instrumentalistka, aktorka scen muzycznych, pedagog wokalny. Absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach, rytmiki Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu.
Członkini zespołu KAGYUMA, zespołu wielokrotnie nagradzanego i wyróżnianego za swoją nietuzinkową twórczość ( www.kagyuma.com ). Współpracowała m.in. z Teatrem Muzycznym Capitol oraz Teatrem Piosenki.

PROMETEUSZ 4K – MUZYCY

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Sue Talik

Saksofonistka; od kilku lat przynależy do orkiestry dętej Marcin Brassband oraz Big Bandu Politechniki Wrocławskiej. Brała udział w projektach muzycznych w kraju i za granicą. Występowała m.in. w Manchester czy Edynburgu. Współzałożycielka i koordynatorka wrocławskiej szkoły muzycznej Kuźnia Talentu. 

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Elżbieta Sokołowska

Kompozytorka muzyki teatralnej, instrumentalistka, wokalistka. Jest absolwentką Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu oraz Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestniczyła w wielu kursach i warsztatach muzycznych, m.in. w zakresie kameralistyki, wykonawstwa muzyki dawnej (skrzypce, altówka) oraz improwizacji jazzowej (wokalistyka). Wielokrotnie koncertowała w Polsce i w Europie, współtworząc projekty kameralne i orkiestrowe oscylujące wokół jazzu, folku, muzyki dawnej oraz współczesnej.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Marta Sochal

Marta Sochal-Matuszyk – skrzypaczka. Absolwentka Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wieloletni koncertmistrz Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu (2000-2006), współpracuje z orkiestrą NFM, Filharmonią Sudecką, The FilmHarmony Orchestra. Jako muzyk sesyjny współpracowała m.in. z Leszkiem Możdżerem i Piotrem Dziubkiem. Występowała z Billym Childsem podczas 52. festiwalu Jazz nad Odrą. Regularnie współpracuje z Teatrem Modrzejewskiej w Legnicy.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczne

Marcin Spera

Kontrabasista i gitarzysta basowy, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie kontrabasu jazzowego. Współtworzył wrocławską formację Kanał Audytywny oraz później współpracował z L.U.C (Łukasz Rostkowski) przy jego solowych albumach. (Planet L.U.C, 39/89 Zrozumieć Polskę). Współpracował z wieloma muzykami i zespołami, od akustycznego jazzu, przez flamenco, fado, tango argentyńskie, bluesa, funka, rocka do eksperymentów z muzyką elektroniczną  Poza lokalną działalnością koncertową na swoim koncie ma występy w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Portugalia, Włochy, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia. Współpracował jako muzyk i współkompozytor z teatrami we Wrocławiu (Teatr Muzyczny Capitol, Teatr Polski, Teatr Współczesny, Teatr AdSpectatores), Legnicy i Warszawie. Jako muzyk sesyjny uczestniczył w nagraniu kilkunastu albumów w szerokim spektrum stylistyk muzycznych.

Prometeusz 4K spektakl widowisko akrobatyczno-taneczneMateusz Maniak

„Mateusz Maniak – perkusista, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Współpracuje z Teatrem Polskim, Filharmonią Kaliską, Teatrem Naszym. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami z różnych gatunków muzycznych. Koncertował w kraju jak i za granicą. Laureat takich konkursów, jak choćby:  Krokus Jazz Festiwal, Tarnów Jazz Contest, Bielska Zadymka Jazzowa, Gorzowski Klucz do Kariery, Jazz nad Odrą 
Na stałe związany z Wrocławską sceną muzyczną”

EVEREST

Grupa Everest Production powstała w 2009 roku i została założona przez trójkę przyjaciół akrobatów Jacka Marksa, Pawła Patera oraz Bartosza Nowaka, którzy poznali się na sali gimnastycznej.

Po zakończeniu kariery zawodniczej, która obfitowała w liczne  sukcesy takie jak wielokrotne mistrzostwo Polski czy srebrny medal na mistrzostwach Europy, zdecydowali się spróbować swoich sił również na scenie współpracując z różnymi firmami i grupami przy tworzeniu opraw artystycznych różnych wydarzeń i eventów.

Po kilku latach pracy i zdobywania doświadczenia zdecydowali się utworzyć swoją własną grupę, która będzie zrzeszać ludzi pasjonatów z różnych dziedzin: akrobatyki, gimnastyki, sztuk walki, tancerzy, artystów nowego cyrku.

Za cel postawiliśmy sobie stworzenie kolektywu ludzi oddanych pasji tak samo jak my i chcących realizować je poprzez wyjątkowe i nietuzinkowe projekty oraz spektakle.

Przez prawie 10 lat działalności udało nam się zrealizować blisko 1000 różnych pokazów i projektów zarówno w Polsce jak i za granicą. Byliśmy odpowiedzialni za oprawę artystyczną takich wydarzeń jak Ceremonia Otwarcia oraz Zamknięcia World Games w 2017 roku. Braliśmy udział w ceremonii Zamknięcia Europejskiej Kultury w 2016 roku.

Stworzyliśmy specjalne widowiska z okazji otwarcia Międzynarodowego Kongresu Bibliotekarskiego oraz Festiwalu Wolności podczas obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasze pokazy można było podziwiać w wielu krajach zarówno w Europie ale również w Chinach, Korei, Australii czy Arabii Saudyjskiej.

Jednym z naszych największych sukcesów jest współtworzenie wraz z Wrocławską Strefą Kultury spektaklu taneczno-akrobatycznego Prometeusz którego premiera miała miejsce w lutym 2013 roku. Od tamtej pory spektakl wystawiany jest nieprzerwanie do dzisiaj. Został zagrany już blisko 80 razy i obejrzało go łącznie ponad  40 000 widzów.

Obecnie wraz  2Point Piotr Jeziorski  tworzymy najnowocześniejsze w Polsce widowisko multimedialne „Prometeusz 4K” którego premiera będzie miała miejsce w kwietniu 2019 w Szczecinie.

NAJBLIŻSZE SHOW - HSC CZĘSTOCHOWA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

PROMETEUSZ 4K - TRASA 2020

animacje

obsada

producent

reżyseria

KAMIL J.
PRZYBOŚ

efekty specjalne

choreografia: Marta Brendel   I   teksty redakcyjne: Paula Jeziorska  I  nadzór techniczny: Jacek Włodarczewski  I reżyseria świateł:  Marcin Smiatek  I  muzyka:  Elżbieta Sokołowska

Partnerzy i Patroni

wczestochowie.pl Częstochowskie informacje Co na mieście Życie Częstochowy Gazeta Częstochowska Kup bilecik BiletynaEbiletŚwięta w górachSylwester w górach